Lär känna teamet

Med iBinder är du alltid i trygga händer. Lär känna säljaren som är ansvarig för just ditt område. Tillsammans bygger vi grunden för samarbete
Patrick Emvall

Country Manager

Patrik Emvall

031-730 40 52

patrik.emvall@iBinder.se

Enterprice Sales

Marcus Bernhardsson


08-559 317 71


marcus.bernhardsson@iBinder.se
Axelina Franzén

Dalarna, Gävle & Jämtland

Axelina Franzén


073-388 94 33


axelina.franzen@­iBinder.se
Jan Kennertsson

Jönköping & Östergötland

Jan Kennertsson


036-585 16 61


jan.kennertsson@iBinder.se
Fredrik Tideman

Kronoberg, Kalmar & Blekinge

Fredrik Tideman


0470-32 59 02


fredrik.tideman@iBinder.se
Malin M Waldestål

Nordvästra Skåne & Halland

Malin M Waldestål


035-299 54 51


malin.waldestal@iBinder.se
Peter Lindberg

Norrbotten, Västerbotten & Västernorrland

Peter Lindberg


090-348 30 32


peter.lindberg@iBinder.se
Mats Malmberg

Skåne

Mats Malmberg


040-674 76 72


mats.malmberg@iBinder.se
Daniel Aro

Stockholm Central & Södra

Daniel Aro


08-559 317 73


daniel.aro@iBinder.se
Lars Ekman

Södermanland, Västmanland & Gotland

Lars Ekman
016-550 61 71


lars.ekman@iBinder.se
Haris Laitinen

Uppsala & Stockholm Norra

Haris Laitinen
08-559 317 72


haris.laitinen@iBider.se
Per-Olof Jonsson

Västra Götaland

Per-Olof Jonsson
031-7304054


p-o.jonsson@iBinder.se
Roy Tärnler

Örebro, Värmland & Skaraborg

Roy Tärnler
070-362 66 93


roy.tarnler@iBinder.se
Support
Testa iBinder

Växel

019-26 00 00

Support

019-27 00 00

Prova gratis här!

Skapa konto

Begär en demo