Lär känna teamet

Med iBinder är du alltid i trygga händer. Lär känna säljaren som är ansvarig för just ditt område. Tillsammans bygger vi grunden för samarbete

Country Manager

Patrik Emvall

031-730 40 52

patrick.emvall@iBinder.se

Dalarna, Gävleborg & Jämtland

Axelina Franzén

073-388 94 33

axelina.franzen@­iBinder.se

Jönköping & Östergötland

Jan Kennertsson

036-585 16 61

jan.kennertsson@iBinder.se

Kronoberg, Kalmar & Blekinge

Fredrik Tideman

0470-32 59 02

fredrik.tideman@iBinder.se

Nordvästra Skåne & Halland

Malin M Waldestål

035-299 54 51

malin.waldestal@iBinder.se

Norrbotten, Västerbotten & Västernorrland

Peter Lindberg

090-348 30 32

peter.lindberg@iBinder.se

Skåne

David Huseby

073-862 38 62

david.huseby@iBinder.se

Stockholm Central & Södra

Daniel Aro

08-559 317 73

daniel.aro@iBinder.se

Västra Götaland

David Åkerberg

david.akerberg@ibinder.se

Örebro, Värmland & Skaraborg

Roy Tärnler

070-362 66 93

roy.tarnler@iBinder.se

Enterprise Sales

Anne-Charlotte Lagander

anne-charlotte.lagander@ibinder.com

Stockholm Norra och Uppsala

Beqo Hoti

beqo.hoti@ibinder.se

Växel

019-26 00 00

Support

019-27 00 00

E-mail

support@ibinder.se

Prova gratis här!

Skapa konto

Begär en demo